Nejčastější otázky k akci "Šeková knížka plná slev"


Jaká je platnost akce?
1.1. 2021 – 31.12. 2021

Kdo může akce využít?
Fyzická nebo právnická osoba vlastnící model CITIGO, FABIA, RAPID, OCTAVIA, ROOMSTER, YETI, SUPERB, KODIAQ nebo KAROQ starý 4 a více let.

Na jaký vůz se akce vztahuje?
Fyzická nebo právnická osoba vlastnící model CITIGO, FABIA, RAPID, OCTAVIA, ROOMSTER, YETI, SUPERB, KODIAQ nebo KAROQ starý 4 a více let.

Jaké slevy jsou v rámci akce nabízeny?

  • 1. Sleva 20% na výměnu ŠKODA Originálních brzdových destiček, čelistí, kotoučů a bubnů – sleva se vztahuje na materiál i práci.
  • 2. Sleva 20% na výměnu ŠKODA Originálního středního nebo zadního dílu výfuku – sleva se vztahuje na materiál i práci.
  • 3. Sleva 20% na výměnu ŠKODA Originálních tlumičů – sleva se vztahuje na materiál i práci (Sleva se vztahuje i na předepsané přeměření geometrie po výměně předních tlumičů).
  • 4. Sleva 20% na výměnu ŠKODA originální spojkové lamely, přítlačného kotouče, vypínacího ložiska a setrvačníku – sleva se vztahuje na materiál i práci. Sleva platí pouze v případě montáže u servisního partnera ŠKODA.
  • 5. Sleva 15% na ŠKODA Originální řemeny, kladky a vodní čerpadla v případě výměny rozvodů (sleva zahrnuje pouze díly).
  • 6. Sleva 10% na ŠKODA Originální díly, je-li celková cena opravy nad 3 000 Kč vč. DPH. Do celkové ceny opravy nejsou zahrnuty hodnoty oprav, na které byl uplatněn některý z dalších šeků. Maximální výše slevy je 5 000 Kč.
  • 7. Pokud bude celková cena opravy vyšší než 1 000 kč (včetně DPH), můžete si vybrat jednu položku ze seznamu autokosmetiky na druhé straně šeku dle svého výběru zdarma. Do celkové hodnoty oprav pro použití tohoto šeku nejsou zahrnuty hodnoty oprav, na které byl uplatněn šek č. 1 - 6.
  • 8. Sleva 20% na nákup ŠKODA originálního příslušenství – sleva se nevztahuje na pultový prodej příslušenství a lze ji uplatnit pouze v případě provedené servisní práce na voze nebo montáži příslušenství. Sleva se nevztahuje na montáž příslušenství a nelze ji uplatnit na nákup zimních kompletních kol a produkty zakoupené přes ŠKODA E-shop. Šek lze kombinovat s libovolným šekem z šekové knížky.

Platí pro vozy ŠKODA staré 4 a více let.

Kde mohu šekovou knížku získat?
U participujících servisních partnerů ŠKODA nebo přes Infolinku 800 600 000.

Kdo je participující servisní partner ŠKODA?
Jedná se o servisního partnera ŠKODA, u kterého je možné šekovou knížku uplatnit. Seznam participujících servisních partnerů je uveden na stránce Program pro vozy starší 4 let nebo ho lze získat přes infolinku 800 600 000.

Jak mohu uplatnit šekovou knížku?
Stačí navštívit participujícího autorizovaného servisního partnera ŠKODA a předložit příslušný šek z šekové knížky. Na výsledné faktuře bude uvedena příslušná sleva.

Vztahuje se Šeková knížka i na Economy díly a Výměnné díly?
Šeková knížka se na Economy díly a Výměnné díly nevztahuje. U těchto dílů platí trvale zvýhodněná cena.

Mohu využít více slev najednou?
Ano, lze využít více šeků najednou. Některé případy uplatnění šeků naleznete níže:

Příklad 1
Chci si nechat vyměnit tlumiče za cenu 5 000 Kč a brzdové destičky za cenu 2 000 Kč. Uplatňuji šek na slevu 20% na výměnu tlumičů a šek 20% na výměnu brzdových destiček.

Sleva, kterou obdržím, bude 1 000 Kč na výměnu tlumičů a 400 Kč na výměnu brzdových destiček. Výsledná sleva bude 1 400 Kč.

Příklad 2
Chci si nechat vyměnit tlumiče za cenu 5 000 Kč, brzdové destičky za cenu 2 000 Kč. Uplatňuji šek na slevu 20% na výměnu tlumičů a šek 20% na výměnu brzdových destiček, dále chci uplatnit šek na autokosmetiku zdarma, jelikož celková výše opravy bude vyšší než 1 000 Kč vč. DPH.

Sleva, kterou obdržím, bude 1 000 Kč na výměnu tlumičů a 400 Kč na výměnu brzdových destiček. Na uplatnění slevového šeku na autokosmetiku zdarma z celkové ceny nemám nárok, jelikož na výměnu tlumičů i brzdových destiček již byla uplatněna sleva. Výsledná sleva bude 1 400 Kč.

Příklad 3
Chci si nechat vyměnit tlumiče za cenu 5 000 Kč, brzdové destičky za 2 000 Kč dále požaduji provést servisní prohlídku a další opravy v hodnotě 4 000Kč. Uplatňuji šek na slevu 20% na výměnu tlumičů a šek 20% na výměnu brzdových destiček, dále chci uplatnit šek na autokosmetiku zdarma, jelikož celková výše opravy bude vyšší než 1 000 Kč včetně DPH.

Sleva, kterou obdržím, bude 1 000 Kč na výměnu tlumičů a 400 Kč na výměnu brzdových destiček. V tomto případě mohu šek na autokosmetiku zdarma uplatnit, jelikož cena servisní prohlídky a ostatních oprav překročila hodnotu 1 000 Kč vč. DPH a zároveň na tuto opravu nebyla poskytnuta žádná jiná sleva. Výsledná sleva bude 1 400 Kč a dále obdržím autokosmetiku zdarma.