Octavia Scout

Octavia Scout

15. 6. 2020

Když chcete žít aktivně

NOVÁ OCTAVIA SCOUT

OCTAVIA SCOUT

Čím se liší od předchozího modelu?

Nejviditelnějšími vizuálními změnami jsou výrazné provedení nárazníků, lemy blatníků a prahů a stříbrné detaily jako zpětná zrcátka a lišty oken. Outdoorový charakter vozu je kromě stříbrných detailů zvýrazněn také novým designem kol.

Dejte vyniknout kontrastu

Co se barev týče, zákazníci mohou vybírat z obvyklé palety. Samozřejmostí je u modelu SCOUT o 15 mm zvýšená světlá výška, která zlepšuje průchodnost vozu lehkým terénem. 

Design interiéru

Specialitou interiéru provedení SCOUT jsou kromě log této verze i ozdobné lišty, kontrastní prošívání v hnědé barvě a sedadla s potahem ThermoFlux. Volitelně jsou k dispozici elektricky ovládaná ergonomická přední sedadla s čalouněním v kombinaci kůže a materiálu Suedia. Nechybí samozřejmě ani hliníkové pedály a pro provedení SCOUT specifické rohože. OCTAVIA SCOUT má standardně nejmodernější infotainment Columbus s velkým desetipalcovým dotykovým displejem, navigací, digitální asistentkou Laurou a bohatým portfoliem online služeb. Nejen díky tomu je nová OCTAVIA SCOUT doposud nejvšestrannější model svého druhu.

Nadmíru praktická

Nejnovější ŠKODA OCTAVIA SCOUT je samozřejmě také velmi praktický vůz. Karoserie combi ukrývá zavazadlový prostor o objemu 640 litrů, což je pro model OCTAVIA SCOUT rekordní hodnota. S délkou 4 703 mm je to také nejdelší OCTAVIA SCOUT v historii. Manévrování s vozem si tak mohou řidiči usnadnit pomocí volitelného panoramatického kamerového systému na displeji palubního infotainmentu. OCTAVIA SCOUT může být samozřejmě vybavena i dalšími nejmodernějšími bezpečnostními asistenty a prvky digitální výbavy. Mezi ně se premiérově řadí například head-up displej nebo systém upozorňující na vozidlo v jízdním pruhu až 70 metrů za vozem.