Nová ŠKODA OCTAVIA

Nová ŠKODA OCTAVIA

18. 11. 2019

Náš bestseller v nejnovějším vydání

NOVÁ ŠKODA OCTAVIA

Výjimečné pohodlí

Spolehněte se, že do Vaší cílové destinace dorazíte vždy odpočatí. Třeba díky masážní funkci pro sedadlo řidiče nebo speciálním komfortním hlavovým opěrkám vzadu. Nabídka komfortní výbavy sahá od adaptivního tempomatu (ACC) až po třízónovou automatickou klimatizaci Climatronic.

Jedinečný design

Prostorný interiér a mimořádná praktičnost je i v nové generací modelu OCTAVIA COMBI ukryta v elegantním, nadčasovém designu. Další poznávacím znamením jsou LED světlomety vpředu i vzadu, které přinášejí perfektní viditelnost za všech podmínek.

Úsporný provoz

Získejte prostorné rodinné auto, které je zároveň levné na provoz a ohleduplné k životnímu prostředí. Vybírejte z palety benzínových a naftových motorů dodávaných také v elektrifikovaných variantách.

Dost místa pro celou rodinu

Nová a ještě prostornější OCTAVIA COMBI počítá s celou Vaší rodinou. Do zavazadlového prostoru o objemu 640 litrů pohodlně naložíte vše, co je potřeba a ještě zbyde spousty místa pro cestující na předních i zdaních sedalech.

Moderní interiér

Vítáme Vás v interiéru nové generace, který posouvá měřítka ve své třídě. Head-up displej promítací informace na čelní sklo Vám nabídne nový pohled na svět. Vše důležité potom najdete na dvou 10' displejích. Minimalistická linie a ambientní osvětlení dotváří elegantní atmosféru na palubě.

Špičková bezpečnost

Cestujete bez starostí, ať už se prodíráte ucpanými městksými ulicemi, nebo vás čekají dlouhé úseky na dálnici OCTAVIA COMBI přináší několik zcela nových asistenčních systémů, které spolu s až 9 airbagy posouvají ochranu cestujících pět o generaci dál.

Pro více informací nás, prosím, kontaktujte na: +420 731 597 479, info@auto-brejla.cz

Aktuální novinky

Přehled novinek